اطلاعیه مهم: با سلام کاربر گرامی... اگر با یوزر و پسورد هنگام ورود به تاپیک یا صفحاتی که با ادرس tk. شروع می شود، با خطا رو به رو شدین... در نوار ادرس مرورگرتون کلمه tk. را حذف کنید و به جاش com. بزارید و اینتر بزنید و مجدد برای ورود اقدام کنید... با تشکر مدیر کل انجمن
مهاجرت پرستاران به دانمارک - وبلاگ ها - انجمن ایرانی
برترین مطلب این هفته ی سایت

بزودی

بزودی

مهاجرت 724

مهاجرت پرستاران به دانمارک

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 01-04-2022 در ساعت 12:51 PM (0 نمایش ها)
مهاجرت پرستاران به دانمارک در قدم اول با معادل سازی مفاد تحصیلی بین کشور مبدا و کشور مقصد انجام می گیرد و از اهمیت بالایی برخوردار است.
مهاجرت به دانمارک برای پرستاران در مقایسه با پزشکان راحت تر صورت می پذیرد به دلیل اینکه پزشکان بعد از معادل سازی باید مدارک لازم را به سازمانی در کشور ایالات متحده آمریکا ارسال کنند و پس از تایید مدارک جهت اخذ تصمیم و ارزیابی به وزارت کشور دانمارک ارسال می شود اما برای پرستاران این روند به این شیوه نیست و تنها نیاز دارند که مدارک آن ها توسط سازمان بهداشت دانمارک تاییدیه داشته باشند و پس از تایید مدارک خود را به اداره مهاجرت تحویل دهند و در صورت موافقت ویزای 3 ساله دانمارک به متقاضی مهاجرت داده خواهد شد.
مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای پرستاران

مهم ترین مدارک برای اخذ ویزای دانمارک عبارت اند از:

  • پاسپورت
  • مدرک لیسانس پرستاری
  • ارائه سند ازدواج(در صورت متاهل بودن)
  • گواهی تمکن مالی

برای حضور در دانمارک ارائه مدرک زبان ضروری نمی باشد ولی برای برقراری ارتباط با شهروندان باید تسلط خوبی روی زبان انگلیسی داشته باشید.
این روش تنها برای گروه پرستاران است و مشاغلی همچون بهیاری، فوق دیپلم پرستاری و یا مددکار موفق به اخذ این نوع ویزا نیستند و بهتر است این دسته از گروه مشاغل از طریق ویزای تحصیلی به دانمارک مهاجرت نمایند.

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0