اطلاعیه مهم: با سلام کاربر گرامی... اگر با یوزر و پسورد هنگام ورود به تاپیک یا صفحاتی که با ادرس tk. شروع می شود، با خطا رو به رو شدین... در نوار ادرس مرورگرتون کلمه tk. را حذف کنید و به جاش com. بزارید و اینتر بزنید و مجدد برای ورود اقدام کنید... با تشکر مدیر کل انجمن
هاله ی شما چه رنگی است؟!
برترین مطلب این هفته ی سایت

بزودی

بزودی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree7Likes
 • 3 Post By maee
 • 1 Post By ali the great
 • 3 Post By maee

موضوع: هاله ی شما چه رنگی است؟!

 1. maee آواتار ها
  maee
  معاون کل انجمن
  رتبه 1 - حداقل پست : 50رتبه 2 - حداقل پست : 200رتبه 3 - حداقل پست : 500رتبه 4 - حداقل پست : 1000رتبه 5 - حداقل پست : 2000رتبه 6 - حداقل پست : 3000
  معاون کل انجمن
  Jan 2014
  1,518
  50,268
  100
  50,268 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  سه دوستایجاد کننده آلبوم تصاویربیشترین فعالیتبرچسب زن کلاس اولاولین گروه شما
  پایان دهنده گفتگو
  2,067
  تشکر شده 3,425 بار در 1,273 ارسال
  Ghamgin

  هاله ی شما چه رنگی است؟!

  1 دی ماه نیلی
  ۱ فروردین ماه سیاه
  2 فروردین تا ۱۱ فروردین ، ۲ مهر تا ۱۱ مهر ارغوانی
  ۱۲ تا ۲۱ فروردین ، ۱۲ مهر تا ۲۱ مهر سرمه ای
  ۲۲ فروردین تا ۳۱ فروردین ، ۲۲ مهر تا 1 آبان نقره ای
  1اردیبهشت تا ۱۰ اردیبهشت ، ۲ آبان تا ۲۰ آبان سفید
  11اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت ، 14 مرداد تا ۲۲ مرداد ، ۱۵ بهمن تا ۱۹ بهمن آبی
  ۲۵ اردیبهشت تا ۳ خرداد ،۲۱ آبان تا ۳۰ آبان طلائی
  ۴ خرداد تا ۱۳ خرداد ، 1 آذر تا ۱۰ آذر شیری
  ۱۴ خرداد تا ۲۳ خرداد ، 3 تیر ، ۱۱ آذر تا ۲۰ آذر خاکستری
  ۲۴ خرداد تا ۲ تیر ، ۲۱ آذر تا ۳۰ آذر خرمائی
  ۴ تیر تا ۱۳ تیر ، 2 دی تا ۱۱ دی قرمز
  14 تیر تا ۲۳ تیر ، ۱۲ دی تا ۲۱دی نارنجی
  24 تیر تا 3 مرداد ، ۲۲ دی تا ۴ بهمن زرد
  ۴ مرداد تا ۱۳ مرداد ، ۵ بهمن تا ۱۴ بهمن صورتی
  ۲۳مرداد تا 1 شهریور ، ۲۰ بهمن تا ۲۹ بهمن سبز
  2 شهریور تا ۱۱ شهریور ، ۳۰ بهمن تا ۹ اسفند قهوه ای
  12 شهریور تا ۲۱ شهریور ، ۱۰ اسفند تا ۲۰ اسفند کبود
  ۲۲ شهریور تا ۳۱ شهریور ، ۲۱ اسفند تا ۲۹ اسفند لیموئی
  1 مهرماه زیتونی  ادامه دارد...


  منبع:
  beytoote.com


  mh2012, mahdie and Roja like this.
  عزیزانت رو همین ثانیه دوست داشته باش ...

  همین ثانیه قدرشون رو بدون!

  همین ثانیه در آغوششون بگیر

  منتظر هیچ فردا و روز مبادایی نباش...
  4 کاربر مقابل از maee عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. hamidh2s,mahdie,mh2012,Roja
  #1 ارسال شده در تاريخ 09-14-2014 در ساعت 09:12 PM

 2. ali the great آواتار ها
  ali the great
  مدیر بازنشسته
  رتبه 1 - حداقل پست : 50رتبه 2 - حداقل پست : 200رتبه 3 - حداقل پست : 500رتبه 4 - حداقل پست : 1000رتبه 5 - حداقل پست : 2000رتبه 6 - حداقل پست : 3000
  مدیر بازنشسته
  Jan 2014
  144
  2,805
  32
  2,805 امتیاز ، سطح 32
  37% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 95
  50.0% فعالیت
  1000 امتیازبرچسب زن کلاس اول1 سال ثبت نام شده
  79
  تشکر شده 545 بار در 143 ارسال
  Asabani
  این هاله یعنی چی اصلا ؟
  mh2012 این را میپسندد.
  کاربر مقابل از ali the great عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: mh2012
  #2 ارسال شده در تاريخ 09-14-2014 در ساعت 09:21 PM

 3. maee آواتار ها
  maee
  معاون کل انجمن
  رتبه 1 - حداقل پست : 50رتبه 2 - حداقل پست : 200رتبه 3 - حداقل پست : 500رتبه 4 - حداقل پست : 1000رتبه 5 - حداقل پست : 2000رتبه 6 - حداقل پست : 3000
  معاون کل انجمن
  Jan 2014
  1,518
  50,268
  100
  50,268 امتیاز ، سطح 100
  0% کامل شده امتیاز لازم برای سطع بعدی 0
  0% فعالیت
  سه دوستایجاد کننده آلبوم تصاویربیشترین فعالیتبرچسب زن کلاس اولاولین گروه شما
  پایان دهنده گفتگو
  2,067
  تشکر شده 3,425 بار در 1,273 ارسال
  Ghamgin
  رنگ قرمز
  با نمک و دوست داشتنی، مشکل پسند اما همیشه عاشق و اینطور بنظر میرسد که مورد محبت نیز باشید، با روحیه و بشاش اما در همان زمان میتوانید بد اخلاق هم شوید.

  قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد کنید و این همان عشقی است که میتواند در راهی که در پیش دارید همراهتان باشد، آدمهایی که راحت صحبت میکنند را دوست دارید این آدمها باعث میشوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.


  رنگ شیری
  اهل رقابت و بازی دوست. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است ، شما قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون بگذرانید و با دقت عشقتان را انتخاب میکنید ؛ به سادگی عاشق نمیشوید اما وقتی عشقتان را یافتید تا مدت های طولانی دوستش خواهید داشت.


  رنگ نیلی
  شما بیشتر متوجه نگاهتان هستید و استانداردهای بالائی در انتخاب عشق دارید ؛ هر راه حلی را با دقت انتخاب میکنید و بسیار به ندرت مرتکب اشتباه احمقانه میشوید و دوست دارید رهبر باشید و به راحتی میتوانید دوستان جدید پیدا کنید.


  رنگ خاکستری
  جذاب و فعال هستید، شما هرگز احساستان را پنهان نمیکنید و هر آنچه را که درونتان است آشکار می سازید اما ضمنا میتوانید خودخواه هم باشید. می خواهید مورد توجه باشید و نمیخواهید بطور نا برابر با شما برخورد شود.

  میتوانید روز مردم را روشن کنید و شما میدانید در زمان مناسب چه بگویید و خوش اخلاق هستید.


  رنگ سبز
  خیلی خوب با افراد تازه کنار می آیید و در واقع آدم خجالتی نیستید اما گاهی اوقات با کلماتت به عواطف مردم آسیب میرسانید ؛ دوست دارید تا مورد توجه و علاقه کسی باشید که دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظر میمانید.


  رنگ طلائی
  شما میدانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است و آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون میروید ؛ بسیار سخت میتوانید فرد مورد نظرتان را پیدا کنید اما وقتی او را یافتید تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمیشوید.


  رنگ صورتی
  شما همواره در تلاشید تا در هر چیزی بهترین باشید و دوست دارید به افراد کمک کنید اما به سادگی قانع نمیشوید ، دارای افکاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند قصه ها هستید.


  رنگ زرد
  شما شیرین ، معصوم و بی گناه هستید و مورد اعتماد بسیاری از مردم و دارای رهبری قوی در ارتباطاتتان هستید ؛ شما خوب تصمیم میگیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب میگیرید و همواره در افکار داشتن روابط عاشقانه بسر میبرید.


  رنگ خرمائی
  باهوشید و میدانید چه چیزی درست است.
  میخواهید همه چیز را مطابق میل خود کنید که گاهی میتواند بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشکل ساز باشد اما در مورد عشق صبور هستید و وقتی فرد مورد نظرتان را یافتید برایتان دشوار است فرد بهتری پیدا کنید.


  رنگ نارنجی
  در مقابل اعمالتان مسئولیت پذیر هستید و میدانید چگونه با مردم رفتار کنید.
  همواره اهدافی برای دستیابی به آنها دارید و حقیقتا برای رسیدن به آنها تلاش میکنید و فردی آماده رقابت هستید ؛ دوستانتان برایت بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید میدانید و گاهی اوقات واکنش تان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنتان است.


  رنگ ارغوانی
  اسرار آمیز هستید، به هیچ وجه خودخواه نیستید ، زود و آسان نظرتان جلب میشود و روزتان با توجه به خلقتان میتواند غمگین یا خوش باشد.

  بین دوستان محبوب هستید اما میتوانید دست به عمل احمقانه ای نیز بزنید ، بسادگی امور را فراموش میکنید و بدنبال شخصی هستید که قابل اعتماد باشد!!!


  رنگ لیموئی
  آرام هستید، اما بسادگی عصبانی میشوید و به آسانی حسادت می ورزید و در مورد چیزهای کوچک اعتراض میکنید ، نمیتوانید به یک کار بچسبید اما دارای شخصیتی هستید که اعتماد و علاقه همه را جلب میکند.


  رنگ نقره ای
  خیال پرداز و بامزه اید ، دوست دارید چیز های جدید را بیازمایید ؛ علاقه دارید خود سازی کنید و بسادگی می آموزید، براحتی میتوان با شما صحبت کرد و شما نصایح خوبی میدهید.
  وقتی موضوع دوستی است متوجه میشوید نمیتوان به کسی اعتماد کرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید تا پایان عمر به آنها اعتماد میکنید.


  رنگ مشکی
  شما یک مبارز هستید و دارای انگیزه اید اما تغییر در زندگی را نمی پسندید و زمانی که تصمیمی گرفتید، روی تصمیمتان تا مدتها پای میفشارید ، زندگی عشقی شما نیز توام با مبارزه بوده و مثل دیگران نیست.


  رنگ زیتونی
  شما دارای روشنی قلب و آدم گرمی هستید و همراه خوبی برای فامیل و دوستانید ؛ خشونت را نمی پسندید و میدانید چه چیزی درست است و مهربان و بشاش هستید اما بسادگی به مردم حسادت میورزید.


  رنگ قهوه ای
  فعال و ورزشکارید ، برای دیگران مشکل است که به شما نزدیک شوند ؛ زمانی که متوجه میشوید نمی توانید به چیزی که میخواهید دستیابید، بسادگی تسلیم شده آن را رها میکنید.


  رنگ ابی
  اعتماد به نفس نسبتا کمی دارید و خیلی ایرادگیر هستید ؛ هنرمندید و دوست دارید عاشق شوید ، اما میگذارید عشقتان ازدستتان برود چون در این مورد از مغزتان فرمان میگیرید نه از قلبتان.


  رنگ سرمه ای
  شما جذابید و عاشق زندگی خود هستید ، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستید و خیلی زود گیج میشوید ؛ زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی میشوید برایتان مشکل است آنها را ببخشید.


  رنگ سفید
  شما آرزو و اهدافی در زندگی دارید و زود حسادت می ورزید ، نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستید اما همه این حالت شما را دوست دارند.


  رنگ کبود

  احساسات شما بسادگی و ناگهانی تغییر میکند ؛ اغلب تنها هستید ، مسافرت را دوست دارید و انسان صادقی هستید ولی حرف مردم را زود باور میکنید و یافتن عشق برای شما سخت است اما وقتی آن را یافتید وفادار خواهید ماند.

  منبع:beytoote.com


  mh2012, mahdie and Roja like this.
  عزیزانت رو همین ثانیه دوست داشته باش ...

  همین ثانیه قدرشون رو بدون!

  همین ثانیه در آغوششون بگیر

  منتظر هیچ فردا و روز مبادایی نباش...
  3 کاربر مقابل از maee عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند. mahdie,mh2012,Roja
  #3 ارسال شده در تاريخ 09-14-2014 در ساعت 09:27 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

black، فرمان، فروردین، فراموش، فرد، فعال، قلب، قهوه، قابل، قرمز، قصه، مقابل، منفی، مناسب، منبع، مهم، مورد، موضوع، میکنند، میکند، میتوانید، میدانید، میشوند، میشود، مانند، ماند، ماه، متفاوت، مثل، محبوب، مردم، نفس، نمک، چه، چون، چیزی، چگونه، ندارد، نزدیک، نسبتا، همه، همیشه، هیچ، هر، هستند، هستید، وقت، وقتی، ولی، واقعی، واکنش، یعنی، کمی، کمک، کنید، کنار، که، کوچک، کبود، کرد، کسی، گاهی، ۱۰، ۱۴، ۱۵، پنهان، پیدا، پیش، پایان، پذیر، پسند، آماده، آنچه، آنها، آبان، آذر، آرام، آرزو، آسیب، آسان، آشکار، افراد، اما، انتخاب، انتظار، انسان، ای، این، احساس، اخلاق، اردیبهشت، است، است؟، اسرار، اشتباه، اعتماد، به، بهمن، بهترین، بین، بامزه، باور، بازی، باعث، بد، بدنبال، برابر، بزنید، بسیار، تا، تازه، تغییر، جلب، جدید، حرف، حسادت، خواهید، خوب، خوبی، خود، خوش، خیلی، خیال، خشونت، دقت، دوست، دوستانتان، دی، دیگران، دارند، دارید، دارد، داشته، در، درست، رفتار، رقابت، رنگ، رنگی، رها، روحیه، روز، روشن، راحت، راحتی، رسیدن، زمان، زمانی، زندگی، زود، سفید، سیاه، سادگی، سبز، سخت، شما، شهریور، شوید، شود، شیرین، شده، صورتی، علاقه، علت، عمر، عاشق، عاشقانه، عجیب، غمگین

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0