در دوره آموزش نرم افزار هلو از صفر تا صد با توجه به نیاز بازار سعی شده است که دوره به صورت کاملا پروژه محور و استفاده از مثالهای ملموس برگزار شود و با ارائه کامل ترین و بروزترین آموزش ها ، نیاز به استفاده از هیچ منبع دیگری برای یادگیری این نرم افزار نداشته باشید. تمامی افراد می توانند در این دوره شرکت کنند. در این دوره متقاضیان و شرکت کنندگان کلاس آموزش نرم افزار هلو کلیه ی تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز بازارکار را فرا خواهند گرفت.


امکانات نرم افزار هلو
نرم افزار هلو یکی از بزرگترین نرم افزار های حسابداری به زبان فارسی است و که با توجه به کاربری آسان ، امکانات فراوان و پشتیبانی از کلیه ی سیستم های عامل رایج در بازار و نیز استفاده از نرم افزار حسابداری هلو به صورت تک کاربره و شبکه باعث شده تا نرم افزار حسابداری هلو به یکی از رایج ترین و مهمترین نرم افزار مالی وحسابداری در ایران تبدیل شود. این نرم افزار قابل استفاده در شرکت ها ، واحد های تجاری و اداری، صنعتی و همچنین مشاغل کوچک نیز می باشد. نرم افزار حسابداری هلو با توجه به استفاده در قسمت های مختلف بهینه سازی شده که میتوان آنها را به صورت زیر نام برد:  • هلو فروشگاهی
  • هلو شرکتی
  • هلو تولیدی
  • هلو جامع و صنعتی


  • هلو تحت شبکه


دوره آموزش حسابداری هلو مناسب چه کسانی است؟
دوره آموزش نرم افزار هلو مناسب برای تمامی افراد می باشد و محدودیتی برای فراگیری این نرم افزار برای افراد مختلف وجود ندارد. همچنین دوره آموزش نرم افزار هلو مناسب صاحبان مشاغل ، مدیران ، حسابداران و حسابرسان، تمامی افرادی است که دارای کسب و کاری هستند و می خواهند حسابداری و حسابرسی های خود را انجام دهند. متقاضیان پس از دوره آموزش حسابداری هلو و با توجه به آموزش های ارائه شده متناسب با بازار کار توسط آموزشگاه سفیر قرن آماده ی ورود به بازار کار هستند.
آموزش های ارائه شده توسط آموزشگاه سفیر قرن به گونه ای است که افرادی که هیچ آگاهی از حسابداری نیز ندارند می توانند در این آموزش ها ثبت نام کنند و به راحتی پس از اتمام دوره از تکنیک ها و آموزش های فراگرفته شده در امور حسابداری و کاری خود استفاده نمایند.

منبع: [برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]